КОНСПЕКТИ ЗАНЯТЬ

 

План проведення тижня англійської мови.

  1. Оголошення про тиждень англійської мови в ЦРД «Калинка» (дошка обяв, сайт ЦРД, сайт вчителя англійської мови)
  2. Оформлення стендів, де батьки і діти могли б знайти інформацію про англомовні країни, цікаві факти про культуру та побут жителів цих країн.
  3. Консультації для батьків: «Раннє вивчення англійської мови», «Вивчення англійської мови в дошкільному віці»
  4. Практикум для педагогів з побутового спілкування.
  5. Тематичні дні:

Понеділок

The United Kingdom of Great Britain

1.Бінарне заняття в старшій групі «England. London».

2.Відеоподорож по Лондону.

3.Розмальовки «Пам'ятки Лондона»

Вівторок

Canada

1. Бесіда «Canada is a country of lakes»

2. Фізультурний квест «Winter sports»

3. Презентація «Ніагарський водоспад– одне з чудес світу»

Середа

United States of America

1.Відкрите заняття «United States».(середня група)

2. Гра «Funny cowboys»

3. Розмальовки «Символи Америки»

4.Перегляд  мультиків студії Дісней на англійській мові.

Четвер

Australia

1.Відкрите заняття в короткотривалій  групі «Kangarooland».

2.Віртуальна екскурсія «Lucky Country»

3. Парад англійських дитячих пісеньок « We like English!!»

Пятниця

 

"Learning English"

 

  1. Проведення режимних моментів на англійській мові: ранкове та вечірнє коло, гімнастика після сну, фізкульт.хвилинки, пальчикові гімнастики.
  2.   Перегляди відкритих занять.

-----------------------------

Конспект відкритого заняття з англійської мови

“ Лісові звірята ”

 

Програмовий зміст:

   Закріпити вивчений лексичний матеріал по темах «Тварини», «Їжа», «Кольори», тренувати правильну вимову англійських звуків.

  Розвивати  логічне мислення та увагу дошкільнят, слухову пам'ять, увагу, ініціативність.

  Виховувати у дітей почуття дбайливого ставлення до природи та тварин зокрема.

   Створювати  позитивну мотивацію до  вивчення  англійської мови, намагатися викликати у дошкільнят бажання висловлюватися нею.

 

 

Хід заняття

1.Привітання

Вчитель. Good morning!

Діти. Good morning.

Вчитель.“ How  are you?’’

 

2. Вчитель. Дітки,дивіться,яка чудова,різнобарвна у цьому році осінь. Давайте ми сьогодні помандруєм з вами до лісу.( діти під музику йдуть «змійкою», перешиковуються у коло)

3. Восени у лісі дуже хороше.

Артикуляційно дихальна гімнастика:

[ w ] – зірвався сильний вітер у нашому лісі і подув на всіх.

[ r ] – порівняння звуків [ p] українського, і [ r ] англійського.

[ h ]  -  звірятка прокинулись і почали веселитись [ hi-hi] [ha-ha]

 

4. А які ж тваринки  живуть у лісі?

 Повторення вивченого матеріалу:

- animals: hedgehog, bear, hair, fox, squirrel. (карточки Глена Домана)

А як ви думаєте,чим наші тваринки люблять ласувати…

 - food: apples, honey, carrot, fish, mushroom. (карточки Глена Домана)

 

5. Таке все смачненьке, а хто з наших звірят що їсть? Ми ж з вами це добре знаємо…

Складання речення за схемою ( фразовий конструктор )

to eat – їсти

 

6. Дітки,наші тваринки,крім того,що люблять різну їжу, ще й мають різний окрас.Подивіться,які вони гарні, різнокольорові. Давайте тихенько сядемо за столики, там вас чекає цікаве завдання.

Дидактична гра на розвиток логіки “ Кольорові тваринки ”

( розфарбовуємо частинки розрізних пазлів, називаючи необхідні кольори) групова робота - складаємо картинку.

 

7. Введення нового матеріалу:

Forest, hollow, hole, lair.

Презентація “ Будиночки звіряток ”.

 

8.Комп’ютерна гра “ Хто де живе?”

Тренування лексики: It lives in…

Squirrel lives in hollow.

Fox lives in hole.

Bear lives in lair.

 

 

9. Вивчаємо віршик: “ Teddy bear ” за допомогою рухливої хвилинки.

 

Teddy Bear

Look around

Teddy Bear

Touch the ground

Teddy Bear

Switch off the light

Teddy Bear say “ Good night ”

 

10. Прощання. “ Goodbye ”

=========================================================

About myself

1.     Вітання. “ Hello ”; “Good morning”. Пісенька “ Good morning to you”.

2.     Артикуляційно- дихальна гімнастика. Звуки [h], [w].

Сьогдні щось прохолодно. Давайте зігріємось - [h];

Та ще й вітер нам подув - [w].

3.     Приходять в гості boys and girls – Harry, Marry, Nick, Vic.

Діти вітаються з гостями словом “ Hello ”.

4.     Знайомство “ What is your name? – My name is…”

Робота в парах .Діти стають в парах і тренуються у вимові фрази

“ What is your name? – My name is…”

Пісенька - “ What is your name?”

5.     “ Who are you? ” – I am a boy;

“Who are you? ” – I am a girl;

6.     Game “Who are you? ” ( Рухлива гра).

7.     Давайте порахуємо наші пальчики на 1 руці. Рахунок 1- 5.

8.      “ How old are you? ” – I am ________.

Пісенька  “ How old are you? ”

9.     Story about myself. Кожна дитина розповіає про себе за схемою.

-         My name is…

-          I am a boy /girl

-         I am (цифра)

10.                       Прощання – “ Good-bye”

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My family

1.     Вітання. “Good morning”. Пісенька “ Good morning to you”.

2.     Артикуляційно- дихальна гімнастика. Звуки [h], [w].

Сьогдні щось прохолодно. Давайте зігріємось - [h];

Та ще й вітер нам подув - [w].

3.     Приходять в гості boys and girls – Harry, Marry, Nick, Vic.

Діти вітаються з гостями словом “ Hello ”.

4.     Повторення фрази “ What is your name? – My name is…”

Діти по колу знайомляться з гостями створюючи діалоги.

Пісенька - “ What is your name?”

Робота в парах .Діти стають в парах і тренуються у вимові фрази

“ What is your name? – My name is…”

5.     Знайомство з family.

Діти розглядають малюнок сім’ї одного з гостей. Вчитель ставить запитання  “ Who is this? ”. Гість-лялька відповідає – “ This is my family ”.

За допомогою розрізних картинок діти доповнюють речення словами mother, father, sister, brother, grandfather, grandmother.

Who is this? - This is a……

6.     Вивчення вірша.

Mother, father, sister, brother

Hand in hand with one another.

7.     Рахуємо членів сім’ї. 1- 6.

8.     Пригадуємо фразу “ How old are you? ” – I am________.

9.     Завершення. Малюємо малюнок своєї сім’ї. “ Our family”

10.                       Прощання – “ Good-bye”

------------------------------------------------

Конспект відкритого заняття з англійської мови

на тему Winter holidays

для дітей старшого дошкільного віку.

 

Тема: “ Winter holidays ”.

Мета: навчити дітей вірно висловлюватися за темою заняття; познайомити їх з       особливостями святкування зимових свят в англомовних країнах.

Цілі: освітня: навчити дітей вірно вживати лексичну конструкцію  “We wish   you…”

виховна: виховувати у дітей цікавість до особливостей святкування зимових свят в англомовних країнах.

навчальна: - закріплення вже вивчених: слів snow, snowflake, snowman, round, fat, broomstick, hat;

-         вивчення нових слів: holidays, Christmas, New Year, happy, merry;

розвиальна: - розвивати увагу і пам’ять за допомогою аудіювання та піктограмного читан;

Обладнання: магнітофон, демонстраційні карточки, наочний матеріал, магнітна дошка, “чарівний мішечок”, диск з піснями, іграшка сніговик.

Хід заняття

 

І. Вступ.  Привітання.

Teacher: “Good morning children!”

Сhildren: “Good morning”

Приходить в гості до дітей сніговичок.

Teacher: Сhildren до нас сьогодні в гості прийшов чудовий гість. Але він не простий – він із далекої Англії. Давайте з ним привітаємось.

Сhildren: “Good morning”, “ Who are you?”

Snowman: “Hello children! I am a snowman. I’m glad to see you”. Я так довго до вас в гості йшов, через гори й через ліс.

 

ІІ. Основна частина.

1) Фонетична зарядка.

Snowman: Лісом йшов холодним і густим. Там мене застала сильна хурделиця. А ви знаєте як дме  хурделиця?

- вправа на звук [ w ] – губки трубочкою.

А тоді на мене налетіли білі сніжиночки, наче бджілки за нектаром. А згадайте, як жужать бджілки.

 - вправа на звук [   ] – язичок закріплений між зубками.

Так поспішав до вас, так поспішав, що через лютий мороз навіть мої ручки змерзли. Требі їх зігріти.

 - вправа на звук  [ h ]  - придиханний.

 

2) Введення нового матеріалу ( показуємо малюнки ).

Snowman: Дітки, а я вам хочу розповісти про святкування winter holidays у моїй країні. Перше holiday – це День Святого Миколая ( St. Nicolas Day ). Тоді слухняним діткам під подушечки приносить солодощі Миколай, а ось неслухняним – прутики, щоб вони задумалися над своєю нечемністю. Далі у нас чарівне свято -  Christmas. В Англії в цей день рідні обмінюються подарунками і святкується Christmas в Англії раніше ніж в Україні. А самим веселим святом є New Year.

Називаючи кожне свято вчитель показує дітям малюнки із зображеннями та вони разом повторюють слова.

3) Практика мовлення.

Snowman: А ще в Англії дуже популярна пісенька “We wish you a Merry Christmas ” – це означає “ми бажаємо вам веселого Різдва. Давайте ми її з вами спробуємо проспівати. Повторюємо за мною.

“We wish you a Merry Christmas ( 3 times)

And Happy New Year

We all know that Santa’s coming  ( 3 times)

And soon will be here.”

Звучить пісенька “We wish you a Merry Christmas ”.

 

4)Закріплення попередньо вивченого матеріалу.

Teacher: Сhildren, як багато цікавого нам розповів наш snowman. А ми йому можемо подякувати розказавши віршика про нього.

Розказуємо віршика “ Little snowman ” за піктограмою і одночасно робимо фізкульт хвилинку.

 

ІІІ. Закріплення вивченого на занятті лексичного матеріалу.

Snowman: Ой, як цікаво, які ви молодці. А давайте ще зіграємо гру. Ось у мене “чарівний мішечок ”. Для кожного з вас там є картинка з малюнком. Ви на неї подивитися і ми згадаємо з вами слова, які ми сьогодні вчили.

Граємо гру чарівний мішечок”.

 

ІY. Прощання.

Snowman: Що ж дітки час мені додому.

Teacher: Та й нам пора завершувати наше заняття. Отож прощаємося “ Good -bye”.

Snowman: “Bye – bye!”

Сhildren: “Good – bye!”